Warsztaty muzyczne Łeba 24.06-04.07- ostatnie miejsca


Zapraszamy na kolejny wakacyjny wypoczynek organizowany przez Prywatną Szkołę Muzyczną nr1 w Otwocku .
Nasze wyjazdy organizujemy z pasją. Celem jest zabawa poprzez sztukę, edukacja muzyczna i pozytywne wspomnienia naszych podopiecznych .
Zwracamy też szczególną uwagę na bezpieczeństwo i zdrowie wszystkich uczestników. W tym roku organizujemy 11 –dniowe WARSZTATY MUZYCZNE w centrum Łeby .
TERMIN WARSZTATÓW 24 czerwca- 04 lipca 2018 roku
Gdzie mieszkamy?
Ośrodek Wypoczynkowo- Rekreacyjny NORD w centrum Łeby
www.nord.leba.pl
w pokojach 2,3,4,5 – osobowych z łazienkami oraz TV o wysokim standardzie.
Trzy posiłki dziennie serwowane w formie bufetu szwedzkiego w stylowej jadalni, oferującej wyśmienite dania kuchni polskiej. Jesteśmy w stanie dopasować menu dla największych niejadków. W przypadku jakichkolwiek diet dzieci tzn. bezglutenowa, bez glutaminianu sodu oraz wszelkich innych wymogów dotyczących jedzenia (w tym alergie).
Ośrodek dysponuje bardzo bogatą bazą rekreacyjno – sportową, do której należą : 7 otwartych kortów tenisowych, hala tenisowo-rekreacyjna z oświetleniem (alternatywnie kort tenisowy, 2 boiska do siatkówki, 2 boiska do koszykówki, boisko do piłki ręcznej, badminton), dzięki której nawet deszcz nie przeszkodzi w przeprowadzaniu zajęć sportowych. Basen, który wyposażony jest z sprzęt do siatkówki i koszykówki wodnej. Dla najmniejszych gości dysponujemy brodzikiem o głębokości 50 cm, placem zabaw na powietrzu oraz salką zabaw ze zjeżdżalniami, basenem z kulkami. Na terenie obiektu znajdują się również m.in. boisko do piłki siatkowej plażowej, stoły do tenisa stołowego, duża sala projekcyjna wyposażona w wideoprojektor, dvd, sprzęt do karaoke, zadaszony grill, bufet z napojami, lodami, kawą, przekąskami, bezprzewodowy dostęp do internetu w wyznaczonych miejscach. Wszystko do pełnej dyspozycji naszych gości.

PROGRAM EDUKACYJNO-WYPOCZYNKOWY:
Założeniem wyjazdu jest przygotowanie koncertu i przedstawienia muzycznego na koniec warsztatów. Zajęcia będą obejmowały :
-ZAJĘCIA INSTRUMENTALNE- indywidualne i grupowe
-ZAJĘCIA WOKALNE I TEATRALNE
– basen, plażowanie, kąpiele morskie
-gry i zabawy terenowe
-zwiedzanie najważniejszych atrakcji Łeby min. Labirynt Park Łeba, Słowiński Park Narodowy, Muzeum Bursztynu
-dyskoteka
– ognisko
OPIEKA WYCHOWAWCZA:
Opiekę wychowawczą nad uczestnikami spełniają osoby, które posiadają kwalifikacje określone w przepisach Ministerstwa Edukacji Narodowej w tym zakresie. Są to nauczyciele- muzycy Prywatnej Szkoły Muzycznej Nr1 w Otwocku. Funkcję opiekuna turnusu pełni Agnieszka Michalczyk- dyrektor szkoły muzycznej, pedagog , z kwalifikacjami państwowymi dla kierowników kolonii i obozów. Warsztaty muzyczne , zgodnie z przepisami Ministerstwa Edukacji Narodowej są zgłoszone na 21 dni przed rozpoczęciem do właściwej Delegatury Kuratorium Oświaty.
CAŁKOWITY KOSZT WYJAZDU WYNOSI:
1740 ZŁ

ZAPISY I PŁATNOŚCI:
Podstawą rezerwacji jest podpisanie umowy przez Rodzica( Prawnego Opiekuna) i Organizatora wypoczynku , oraz wpłata pierwszej raty do 31.03.2018
Jest możliwość wyjazdu rodzinnego – rodzice lub opiekunowie z dziećmi.
Wszelkie informacje pod numerem telefonu:
501-095-008.