ZIMOWE WARSZTATY MUZYCZNE – Murzasichle, Zakopane 13.01-20.01.2018

ZIMOWE WARSZTATY MUZYCZNO-SPORTOWE
13.01-20.01.2018 MURZASICHLE – ZAKOPANE

Prywatna Szkoła Muzyczna Nr1 w Otwocku zaprasza
na kolejny wspólny wyjazd zimowy! Tym razem o jeden dzień dłużej- Murzasichle i Zakopane!

TERMIN : 13.01.2018( sobota)- 20.01.2018 ( sobota)

Warsztaty muzyczno – sportowe organizowane po raz kolejny przez Prywatną Szkołę Muzyczną Nr1 w Otwocku, to możliwość spędzania niezapomnianych chwil
z elementami aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu, które oferują stoki narciarskie Harenda w Zakopanem, Małe Ciche, oraz wspólnym muzykowaniu pod okiem profesjonalnej kadry wychowawców- muzyków.
Ośrodek Narciarsko Rekreacyjny Harenda Zakopane to zimowa stacja sportowa wraz z zespołem wyciągów, tras narciarskich i snowboardowych, lodowiskiem,
szkołą narciarską z wypożyczalnią sprzętu zimowego, oraz zapleczem gastronomicznym.
W przypadku złych warunków narciarskich istnieje możliwość transferu na inne wyciągi.
Wszyscy uczestnicy warsztatów będą jeździć na nartach pod opieką instruktorów narciarskich, wychowawców, oraz będą mieli możliwość skorzystania z lekcji nauki jazdy na nartach i jazd doszkalających.
W programie wypoczynku w godzinach popołudniowych będą organizowane zajęcia muzyczne prowadzone przez nauczycieli szkoły muzycznej.

Całkowity koszt wyjazdu: 1350 zł
Obowiązkowa pierwsza rata do 10.11.2017- 500 zł
Możliwość wpłaty w 3 ratach : 500 zł do 10.11.2017
500 zł do 15.12.2017
350 zł do 05.01.2018
CENA ZAWIERA:
Zakwaterowanie w Ośrodku Wczasowym „ Zbójnik” ul. Sądecka 33,34 w Murzasichle http://uzbojnika.pl/

w pokojach 2,3,4 os z łazienkami i TV
• 3 posiłki dziennie + podwieczorek
• zajęcia muzyczne według harmonogramu
• salę do zajęć muzycznych z multimediami
• nauka jazdy na nartach, jazdy doszkalające
• opiekę medyczną, oraz ubezpieczenie NNW podczas zimowiska
• konkursy na stoku min. „ jazda na byle czym” , olimpiada sportowa, tańce integracyjne na stoku
• dyskotekę z DJ
• ognisko z pieczeniem kiełbasek
• 3 wyjazdy na basen w Centralnym Ośrodku Sportowym w Zakopanem

RAMOWY PROGRAM WYJAZDU *

DATA PROGRAM
13.01 Przyjazd do Murzasichle ,zakwaterowanie , obiadokolacja , wypożyczanie i przymierzanie sprzętu narciarskiego, zabawy integracyjne
14.01 Rano: po śniadaniu wyjazd na stok ( jazda na nartach, łyżwach, zabawy na stoku)
Po południu: zajęcia muzyczne
Wieczorem: powitalne party
15.01 Rano: po śniadaniu wyjazd na stok
Po południu: wyjazd na basen, zajęcia muzyczne
Wieczorem: zajęcia muzyczne, zabawy integracyjne
16.01 Rano: po śniadaniu wyjazd na stok
Po południu : wyjazd na basen, zajęcia muzyczne
Wieczorem: ognisko
17.01 Rano: po śniadaniu wyjazd na stok
Po południu: wyjazd na basen
Wieczorem: zajęcia muzyczne
18.01 Rano: po śniadaniu wyjazd na stok
Po południu: wyjazd do Zakopanego ( zwiedzanie miasta, zakup pamiątek itp.)
Wieczorem: zajęcia muzyczne
19.01 Rano: zajęcia muzyczne, olimpiada sportowa
Po południu: Koncert finałowy, Podsumowanie, wręczanie dyplomów
Wieczorem: Pożegnalne Disco
20.01 Przed południem wyjazd z Murzasichle
*poszczególne punkty programu mogą ulec zamianie ze względu na warunki atmosferyczne itp.

LEKCJE JAZDY NA NARTACH DLA POCZĄTKUJĄCYCH, ORAZ LEKCJE DOSZKALAJĄCE DLA ZAAWANSOWANYCH SĄ W CENIE – BEZ DODATKOWYCH OPŁAT !!!
Cena nie zawiera karnetów , oraz wypożyczenia sprzętu narciarskiego. Istnieje możliwość wypożyczenia całego sprzętu, lub tylko poszczególnych elementów na miejscu.
OPIEKA WYCHOWAWCZA:
Opiekę wychowawczą nad uczestnikami spełniają osoby, które posiadają kwalifikacje określone w przepisach Ministerstwa Edukacji Narodowej w tym zakresie. Są to nauczyciele- muzycy z Prywatnej Szkoły Muzycznej Nr1 w Otwocku. Funkcję kierownika turnusu pełni Agnieszka Michalczyk – dyrektor szkoły muzycznej, pedagog, z kwalifikacjami państwowymi dla kierowników kolonii i obozów.
Rejestracja warsztatów:
Warsztaty muzyczno-sportowe , zgodnie z przepisami Ministerstwa Edukacji Narodowej są zgłoszone na 21 dni przed rozpoczęciem do właściwej Delegatury Kuratorium Oświaty.
ZAPRASZAMY ! ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA !
Wszelkie informacje pod numerem telefonu : PIOTR MICHALCZYK 503-301-636 , www.szkola-muzyczna.com , szkola@szkola-muzyczna.com