Dołącz do nas!

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Do  grona uczniów możesz dołączyć w każdej chwili i w każdym wieku. Ponieważ indywidualnie traktujemy każdego ucznia zapraszamy na przesłuchania i rozmowę wstępną po umówieniu się telefonicznym lub mailowym: 501 095 008, lub poprzez FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY
Adres szkoły: ul Kołłątaja 1 (wejście od ulicy Świderskiej)

Szkoła posiada  wpis do rejestru niepublicznych szkół artystycznych pod numerem 204/26/1998 w Centrum Edukacji Artystycznej Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

 

EGZAMINY SPRAWDZAJĄCE PREDYSPOZYCJE- TO NIE JEST STRASZNE!!
Są to krótkie indywidualne przesłuchania w formie ćwiczeń słuchowych. Nie jest wymagane wcześniejsze przygotowanie.

EGZAMINY SĄ BEZPŁATNE I NIEZOBOWIĄZUJĄCE
Numer tel: 501 095 008

PROFILE NAUCZANIA:

SZKOŁA MUZYCZNA

2x 30 min w tygodniu  lekcja indywidualna na instrumencie
1×45 min w tygodniu  zajęcia teoretyczne
1×60 min w tygodniu  zespół kameralny lub zespół wokalny (najwcześniej od drugiego roku nauki)

SZKOŁA UMUZYKALNIAJĄCA

Nie liczy się wiek ucznia. Przeznaczona jest dla osób, które chcą nauczyć się grać na instrumencie pod okiem wysoko wykwalifikowanej kadry ,jednocześnie nie wiążąc przyszłości z zawodem muzyka. Nie jest wymagane realizowanie zajęć teoretycznych.

ZAJĘCIA UMUZYKALNIAJĄCE DLA NAJMŁODSZYCH ” GRANIE NA DYWANIE”

        Bawiąc się przy dźwiękach muzyki dzieci mają możliwość osłuchania się z różnorodnymi formami muzyki, różnymi stylami od prostych piosenek dziecięcych, poprzez muzykę klasyczną, jazz, muzykę filmową  i dźwięki etniczne.  Podstawą jest słuchanie  muzyki, następnie dzieci mają możliwość własnego doświadczania w improwizowaniu na różnych instrumentach takich jak: skrzypce, ksylofon ,kontrabas ,flety, profesjonalne instrumenty perkusyjne. Zapewnienie dziecku możliwości osłuchania się z różnorodnymi instrumentami i formami muzycznymi pomaga obudzić w nim muzyczną wrażliwość na długo przed tym, zanim rozpocznie tradycyjną naukę grania z nut.