Dołącz do nas!

Do  grona uczniów możesz dołączyć w każdej chwili i w każdym wieku. Ponieważ indywidualnie traktujemy każdego ucznia zapraszamy na przesłuchania i rozmowę wstępną po umówieniu się telefonicznym lub mailowym: 501 095 008, szkola@szkola-muzyczna.com
Adres szkoły: ul Kołłątaja 1 (wejście od ulicy Świderskiej)

EGZAMINY SPRAWDZAJĄCE PREDYSPOZYCJE- TO NIE JEST STRASZNE!!
Są to krótkie indywidualne przesłuchania w formie ćwiczeń słuchowych. Nie jest wymagane wcześniejsze przygotowanie.

EGZAMINY SĄ BEZPŁATNE I NIEZOBOWIĄZUJĄCE
Numer tel: 501 095 008, szkola@szkola-muzyczna.com

PROFILE NAUCZANIA:

SZKOŁA MUZYCZNA

2x 30 min w tygodniu  lekcja indywidualna na instrumencie
1×45 min w tygodniu  zajęcia teoretyczne
1×60 min w tygodniu  zespół kameralny lub zespół wokalny (najwcześniej od drugiego roku nauki)

SZKOŁA UMUZYKALNIAJĄCA

Nie liczy się wiek ucznia. Przeznaczona jest dla osób, które chcą nauczyć się grać na instrumencie pod okiem wysoko wykwalifikowanej kadry ,jednocześnie nie wiążąc przyszłości z zawodem muzyka. Nie jest wymagane realizowanie zajęć teoretycznych.