O nas

Uczymy grać na instrumentach od 1998 r. Znamy każdą metodę nauki, ale najskuteczniejszą zostawiliśmy dla Ciebie!

W tej chwili corocznie uczęszcza do nas ponad dwustu uczniów , mamy absolwentów na uczelniach muzycznych i w szkołach drugiego stopnia.Organizujemy koncerty, warsztaty, wymiany międzynarodowe, oraz konkurs ogólnopolski.Nasi uczniowie uświetniają  muzyką akcje dobroczynne, oraz koncerty charytatywne.

Jednak, nasze początki to współpraca  z  zaledwie ośmioma  uczniami , z których połowa była naszą rodziną lub znajomymi.

Zawsze stawiamy na ucznia- dajemy inspirację, motywację,indywidualnie dobrany program.
Bo muzyka to chińska łamigłowka, którą każdy rozwiązuje sam , i zawsze dobrze- bo jest bez rozwiązania.