Konkursy/Wyjazdy

V KONKURS MŁODYCH INSTRUMENTALISTÓW ” Sosnowe Nutki” 2019-  edycja w przygotowaniu.Informacje , regulamin, karta zgłoszeniowa opublikowane zostaną wkrótce.

IV KONKURS MŁODYCH INSTRUMENTALISTÓW „Sosnowe Nutki” 2018

Dzień Dobry,
Z ogromną przykrością informujemy, że limit miejsc na tegoroczną edycję konkursu został już wyczerpany. Informacje o ograniczonej ilości miejsc, i przyjmowania kart zgłoszeniowych według kolejności podane zostały w aktualizacji z dnia 04 kwietnia 2018 roku na stronie głównej .W związku z niespodziewanie dużym zainteresowaniem naszym konkursem obiecujemy, że zrobimy wszystko, aby w przyszłym roku zapewnić dodatkowy dzień przesłuchań. W tym roku nie jest to niestety możliwe.
Serdecznie dziękujemy za zainteresowanie konkursem, prosimy o wyrozumiałość i zapraszamy w przyszłym roku.

LETNIA I ZIMOWA AKADEMIA TALENTÓW

W wakacje , oraz ferie zimowe organizujemy tygodniowe warsztaty muzyczne w górach, oraz  na Mazurach. Warsztaty łączą  muzykowanie z wypoczynkiem zakończone  wspólnym koncertem uczestników .

WYMIANY MIĘDZYNARODOWE

Od 2016 roku organizujemy wymiany międzynarodowe w ramach Polsko Niemieckiej Współpracy Młodzieży.

Nasi uczniowie uczestniczyli w spektaklu  operowym  dla dzieci w Kolonii w Niemczech, natomiast  w lipcu 2017 roku byliśmy gospodarzami polsko niemieckiej wymiany młodzieży .Wspólnie ze Szkołą Sztuki Cyrkowej z Hamburga przygotowaliśmy trzy spektakle pt. „ Cyrk z muzyką w tle” dla mieszkańców Wiązowny, Józefowa, oraz Warszawy.

KONCERTY

Szkoła organizuje wiele koncertów z udziałem uczniów i nauczycieli szkoły. Zachęcamy naszych uczniów do występów solowych i zespołowych, co daje im ogromną satysfakcję

i radość, jednocześnie mobilizując do przygotowywania różnorodnego repertuaru  i pokonywania tremy.

Nasi najlepsi uczniowie przygotowywani są do konkursów muzycznych, oraz do egzaminów wstępnych do państwowych szkół muzycznych 2 stopnia.