Konkursy/Wyjazdy

V Ogólnopolski  Konkurs Młodych Instrumentalistów ” Sosnowe Nutki” 2019- WYNIKI KONKURSU

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom tegorocznej edycji konkursu. Po raz piąty było to muzyczne święto w Otwocku!

Poniżej przesyłamy protokół jurorów z wynikami konkursu.

PROTOKÓŁ KONKURSU 2019

Z wielką przyjemnością informujemy, że nasz konkurs dofinansowano ze środków  Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

NASI JURORZY

REGULAMIN konkurs SOSNOWE NUTKI 2019

LETNIA I ZIMOWA AKADEMIA TALENTÓW

W wakacje , oraz ferie zimowe organizujemy tygodniowe warsztaty muzyczne w górach, oraz  na Mazurach. Warsztaty łączą  muzykowanie z wypoczynkiem zakończone  wspólnym koncertem uczestników .

WYMIANY MIĘDZYNARODOWE

Od 2016 roku organizujemy wymiany międzynarodowe w ramach Polsko Niemieckiej Współpracy Młodzieży.

Nasi uczniowie uczestniczyli w spektaklu  operowym  dla dzieci w Kolonii w Niemczech, natomiast  w lipcu 2017 roku byliśmy gospodarzami polsko niemieckiej wymiany młodzieży .Wspólnie ze Szkołą Sztuki Cyrkowej z Hamburga przygotowaliśmy trzy spektakle pt. „ Cyrk z muzyką w tle” dla mieszkańców Wiązowny, Józefowa, oraz Warszawy.

KONCERTY

Szkoła organizuje wiele koncertów z udziałem uczniów i nauczycieli szkoły. Zachęcamy naszych uczniów do występów solowych i zespołowych, co daje im ogromną satysfakcjęi radość, jednocześnie mobilizując do przygotowywania różnorodnego repertuaru  i pokonywania tremy.Nasi najlepsi uczniowie przygotowywani są do konkursów muzycznych, oraz do egzaminów wstępnych do państwowych szkół muzycznych 2 stopnia.