Konkursy/Wyjazdy

V Ogólnopolski  Konkurs Młodych Instrumentalistów ” Sosnowe Nutki” 2019- AKTUALNOŚCI

Serdecznie informujemy, że nabór uczestników konkursu został zakończony dnia 08 maja z powodu limitu miejsc.Istnieje możliwość zapisu na listę rezerwową na wypadek rezygnacji uczestnika zakwalifikowanego.

Z wielką przyjemnością informujemy, że nasz konkurs dofinansowano ze środków  Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Przewidywana pula nagród finansowych wynosi około 8 000 zł !!! ( opłata wpisowego wynosi 100 zł)

Przesłuchania konkursowe odbędą się w sobotę 8 czerwca 2019 r. od godz.8.00- 17.00, koncert laureatów                                                     odbędzie się 9 czerwca 2019 r. o godz.11.00

w sali TEATRU im.S.Jaracza w OTWOCKU ul.Armii Krajowej 4

Podajemy kolejność  przesłuchań według harmonogramu :

KATEGORIA PIERWSZA soliści 7-9 lat

kategoria DRUGA soliści 10-12 lat

KATEGORIA CZWARTA -duety zespoły

KATEGORIA TRZECIA 13-15 lat

REGULAMIN konkurs SOSNOWE NUTKI 2019

LETNIA I ZIMOWA AKADEMIA TALENTÓW

W wakacje , oraz ferie zimowe organizujemy tygodniowe warsztaty muzyczne w górach, oraz  na Mazurach. Warsztaty łączą  muzykowanie z wypoczynkiem zakończone  wspólnym koncertem uczestników .

WYMIANY MIĘDZYNARODOWE

Od 2016 roku organizujemy wymiany międzynarodowe w ramach Polsko Niemieckiej Współpracy Młodzieży.

Nasi uczniowie uczestniczyli w spektaklu  operowym  dla dzieci w Kolonii w Niemczech, natomiast  w lipcu 2017 roku byliśmy gospodarzami polsko niemieckiej wymiany młodzieży .Wspólnie ze Szkołą Sztuki Cyrkowej z Hamburga przygotowaliśmy trzy spektakle pt. „ Cyrk z muzyką w tle” dla mieszkańców Wiązowny, Józefowa, oraz Warszawy.

KONCERTY

Szkoła organizuje wiele koncertów z udziałem uczniów i nauczycieli szkoły. Zachęcamy naszych uczniów do występów solowych i zespołowych, co daje im ogromną satysfakcjęi radość, jednocześnie mobilizując do przygotowywania różnorodnego repertuaru  i pokonywania tremy.Nasi najlepsi uczniowie przygotowywani są do konkursów muzycznych, oraz do egzaminów wstępnych do państwowych szkół muzycznych 2 stopnia.